מתחתנים >> גני אירועים >> אזור ירושלים >> שורש >> שורש גן אירועים

 
 
 
שורש גן אירועים
 
 
 
 
התקשרו לשורש גן אירועים
053-9427503
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עלינו

 
 
בלב לבו של אזור הרי יהודה הציורי, שוכן לו גן האירועים שורש, שבו הטבע נכנס לתוך עיצוב מודרני של החלל הנוח. שורש הוא מקום מרשים ומזמין, שמתאים לכל סוגי האירועים, בין אם חתונות מרגשות, בריתות, בר ובת מצוות מפוארות או אירועי חברה בלתי נשכחים. הצוות המקצועי שלנו רואה בכם בני משפחה יקרים, ועושה הכול למען הצלחת האירוע. כל העובדים שלנו בעלי ניסיון עשיר במגוון רחב של תחומים, כולל: ארגון וניהול אירועים, עיצוב, שירות וקולינריה, וכך אנו מצליחים להשיג תוצאות מעולות פעם אחר פעם.

האולם שמתאים את עצמו אליכם
בכדי להתאים את האולם בצורה אופטימלית לאירוע שלכם, דאגנו לבנות אותו בצורה מודולרית, ולכן הוא לא גדול מדי לחתונה של 300 איש, אך גם לא צפוף לאירוע של 700 איש. כאן תוכלו ליהנות מאירועים מפנקים בכל סדר גודל, תוך התאמה פרטנית של החלל לצרכים שלכם. מעבר לזאת, הגן מאפשר אירוח מרשים בכל עונות השנה, כשדבר לא נגרע מאירועי חורף או קיץ.
הכניסה לגן האירועים עוברת דרך שביל מואר, המוקף בצמחייה מלבלבת, המסמלת את כניסתם של האורחים לעולם שכולו קסם הטבע. חלל הגן הפתוח מכוסה דשא ומשקיף לעבר הנוף הקסום, שאף אומן לא יוכל לשחזר. במרכז המדשאה ממוקמת בריכה מעוצבת, שמעניקה נופח יוקרתי ומודרני לשלב קבלת הפנים באירוע. את החופה אנחנו עורכים ברגע המרגש שבו השמש שוקעת, וצובעת בצבעים ייחודיים את המרחב כולו.

חושבים על הפרטים הקטנים ביותר
עבורנו, אירוע מושלם הוא כזה שבו לאורחים יש מענה מלא לכל צורך ובכל רגע נתון. מסיבה זו, אנו חושבים על הכול, ומגייסים את כל הניסיון העשיר שלנו, כדי לפתור בעיות עוד בטרם התרחשותן. אנו קובעים ביחד איתכם את הקצב של האירוע ואת לוח הזמנים שלו, ומעצבים ביחד את המתחם בכדי להתאימו לטעם האישי שלכם.

בואו לחגוג אירוע ייחודי בדרך שלכם. לתיאום פגישת היכרות, חייגו אלינו: 02-5338220.
 
 
 
גן האירועים שורש
 

תעודת כשרות